Invitationer

Invitationer

Her kan man se de invitationer som er modtaget fra stævne arrangør til de enkelte stævner. Bemærk at der i aktivitetskalenderen findes arrangementer, hvor arrangøren endnu ikke har sendt invitationen.

2019-01-12 Mollejagten - Gribskov.pdf
2018-12-18 Juledogme - Silkeborg.pdf
2018-11-3 Formandsmoede - Invitation.pdf
2018-11-24 Classic Cup - Frederiksberg.pdf
2018-11-18 Troldejagt Senior - Kobenhavn.pdf
2018-11-18 Face2Face - Arcus.pdf
2018-11-17 Bymesterskab Arcus.pdf
2018-11-10 - Holstebro.pdf
2018-10-28 Buernes By - Taastrup.pdf
2018-10-27 18m WA - Vejle.pdf
2018-10-20 - Seminar med Coach Kim - Aalborg.pdf
2018-10-15_20 - Traeningslejr med coach Kim Hyung Tak.pdf
2018-09-29 DM 3D - Varde.pdf
2018-09-23 3D - Soroe.pdf
2018-09-22 3D - Fredercia.pdf
2018-09-16 SM 3D Frederiksvaerk.pdf
2018-09-15_16 European Club Teams Cup - Fuengirola.pdf
2018-09-01 Autumn Arrow 2018 - Langbue.pdf
2018-09-01 900 runde - Aabenraa.pdf
2018-08-25_26 - DM Ungdom - Aalborg.pdf
2018-08-25 Open FM 3D.pdf
2018-08-19 Danage Cup - Middelfart.pdf
2018-08-18 DM Masters - Lundby.pdf
2018-08-11_12 DM Senior - Nykobing F.pdf
2018-07 Aftenstaevner i Odense.pdf
2018-06-24 SM - Senior - Lundby.pdf
2018-06-24 FM og 1440 Runde.pdf
2018-06-24 3D - Faestningsstaevne Fredericia.pdf
2018-06-23 SM - Ungdom - Lundby.pdf
2018-06-17 - Masterstaevne - Hilleroed.pdf
2018-06-16 Ungdomspokal - Hilleroed.pdf
2018-06-10 Holstebro.pdf
2018-06-08 Vordingborg - Aftenstaevne.pdf
2018-06-03 Forarsklassiker - TIK.pdf
2018-06-02 Tommerupjagten 2018.pdf
2018-05-19_20 Danish Open.pdf
2018-05-12 3D Klosterrunden - West Vendsyssel.pdf
2018-05-10 Kr. Himmelfart - Soenderborg.pdf
2018-05-06 3D - Vejen.pdf
2018-05-05 Ianseo.pdf
2018-04-22 3D - Soroe.pdf
2018-04-21 Dogmestaevne - Koege.pdf
2018-04-21 3D - Genner Hoel.pdf
2018-04-15 Dyrehaverunden.pdf
2018-04-15 - Vejle-Gimli cup.pdf
2018-03-31 3D - Haderslev.pdf
2018-03-17_18 DM Ungdom - Lyngby.pdf
2018-03-10_11 DM Senior - Taastrup.pdf
2018-03-03 Langbuestaevne - 18m - Lundby.pdf
2018-03-03 3D - Fredericia.pdf
2018-02-25 - Vinterjagt Esbjerg.pdf
2018-02-25 - FM Ungdom - Arcus.pdf
2018-02-24 - DM Master - Arcus.pdf
2018-02-10 Falkejagten - 2D Indendoers.pdf
2018-02-04 Frederiksborg Pokalen.pdf
2018-01-28 Muldvarpejagten Kadet til Master.pdf
2018-01-27_28 - Arena Challenge Silkeborg-Aarhus.pdf
2018-01-27 Muldvarpejagten - Ungdom.pdf
2018-01-20 Skyttekursus - Skudafgivelse non-sight - Invitation.pdf
2018-01-14 Skt. Sebastian Hold Cup - Arcus.pdf
2018-01-14 Mollejagten - Master, Senior og Junior - Helsinge.pdf
2018-01-13 Skt. Sebastian Cup - Arcus.pdf
2018-01-13 Mollejagten - Ungdom - Helsinge.pdf
2018-01-07 - Nytaarspokalen - TIK.pdf
2018 - Sommerturnering - Koege.pdf
2018 - Sommerskydning_Invitation.pdf
2018 - NUM - Invitation til danske klubber.pdf
2018 - FBM - Indkaldelse og fuldmagt.pdf
2018 - Bueuge med Lyngby.pdf
2018 - Aftenstaevner - Aalborg.pdf

 

Invitationer fra tidligere år kan ses her.